Oczywiście! Polskie prawo przewiduje możliwość cesji wierzytelności. Jesteśmy legalnie działającą firmą [zobacz: o nas]. Wszystko odbywa się zgodnie z prawem – zbywasz nam prawa do niewypłaconej kwoty odszkodowania, podpisując przygotowaną przez naszych prawników umowę cesji wierzytelności. Nie ma w niej pułapek ani akapitów napisanych małym druczkiem.

Możesz tylko zyskać! Po wyliczeniu przez nas propozycji dopłaty i podpisaniu umowy otrzymujesz dopłatę do odszkodowania od razu. Nie interesuje Cię już to, co dalej ze sprawą się dzieje – po prostu przelałeś na nas prawa związane z zaniżoną częścią odszkodowania. Jesteśmy profesjonalistami, dysponujemy zespołem wykwalifikowanych prawników, rzeczoznawców oraz specjalistów od ubezpieczeń. Nie boimy się zakładów ubezpieczeń i wiemy, jak wygrywać z nimi procesy!

Po podpisaniu umowy cesji bezzwrotnie dostajesz określoną kwotę pieniędzy. Nie jest to w żaden sposób uzależnione od wyniku sprawy i dalszego postępowania! To In-Solidum bierze całe ryzyko na siebie.

Nie. Po zawarciu umowy cesji wszystkie prawa związane z zaniżonym odszkodowaniem przechodzą na nas, Ty nie jesteś już stroną w sprawie.

Dopłatę do odszkodowania możesz otrzymać ze szkód likwidowanych z ubezpieczenia OC sprawcy oraz tych likwidowanych z ubezpieczenia autocasco, jeżeli zakład ubezpieczeń dokonał wypłaty odszkodowania nie później niż 3 lata temu.

Każda sprawa wyceniana jest przez nas indywidualnie. Oblicz gwarantowaną kwotę, a my zaproponujemy konkretną dopłatę.
Z doświadczenia wiemy, że jesteśmy firmą, która proponuje najwyższe na rynku dopłaty do odszkodowań. Możemy sobie na to pozwolić, ze względu na to, że nie korzystamy z żadnych pośredników na każdym z etapów prowadzenia sprawy!

Potrzebujemy podstawowych danych osobowych i informacji o szkodzie. Przygotowaną umowę zawsze przesyłamy wcześniej do zweryfikowania. Następnie kontaktujemy się z Tobą w celu umówienia miejsca i czasu podpisania umowy i sposobu przekazania dopłaty.

Umowę można podpisać w naszej siedzibie, przywiezie Ci ją nasz agent lub kurier. To Ty decydujesz gdzie i kiedy podpiszesz umowę.

Pieniądze możesz otrzymać w formie gotówki, przelewem na wskazane przez Ciebie konto, za pośrednictwem poczty lub kuriera! Dopłatę, po podpisaniu umowy w naszej siedzibie lub od agenta otrzymasz od ręki. W innych przypadkach zlecimy wpłatę do 72 godzin, od uzyskania przez nas umowy.

Nie, dopłata do odszkodowania nie ma nic wspólnego z Twoimi zniżkami!

Oczywiście, sprzedaż pojazdu nie ma nic wspólnego z możliwością dopłaty do odszkodowania. Wystarczy, że byłeś właścicielem pojazdu, gdy szkoda powstała i w chwili wypłaty odszkodowania.

Tak, ponieważ nie masz obowiązku naprawiać swojego samochodu.

Tak, pomimo tego, że dokonałeś naprawy pojazdu masz możliwość otrzymania dopłaty odszkodowania!

To bardzo proste, skontaktuj się z nami telefonicznie, za pośrednictwem formularza lub mailowo – pomożemy Ci uzyskać wymagane dokumenty.